Jadeit - náramok

Cena: 4,90 €
Znamenie Váhy, Ryby
Minerál Jadeit
Veľkosť 18 – 22 cm
Dostupnosť: na sklade
ID 1085

Náramok je vyrobený z nepravidelných kamienkov polorahokamu jadeit. Zapínanie má riešené na karabinku a predlžovaciu retiazku. Nastaviteľná dĺžka náramku je 18 – 22 cm.

Jadeit bol už v starej Číne a v Japonsku považovaný za veľmi vzácny kameň. Jeho matný až sklený lesk očaril tieto národy tak, až verili, že im pritiahne lásku. Tak sa stal z neho symbol manželstva a často ho dostávali nevesty od svojich nastávajúcich manželov.

Účinky na dušu

Jadeit predstavuje vyrovnanosť, čistotu a pokoj. Napomáha udržiavať rovnováhu v vnímaní okolitého sveta. Je symbolom múdrosti a miernosti. Pomáha dosiahnuť poznanie a usmerňuje v rozhodovaní. Vďaka nemu je zistenie o tom, čo je správne, o čosi jednoduchšie.

Ukazuje tiež cestu, po ktorej kráčať. Dodáva odvahu, keď je stratená, prináša pokoj, keď je potrebný a vytvára rovnováhu, ktorá tak často uniká. S jadeitom o svojich túžobach nie len snívame, ale si ich aj plníme. Pomáha na ceste k sebapoznaniu a sebarealizácii.

Jadeit je kameň, ktorý sa spája s čakrou srdca. Verí sa, že ak tento minerál darujete osobe, ktorú milujete, pritiahnete si k sebe jej lásku. Lásku nielen posilňuje ale aj chráni. Dodáva silu pri starostlivosti o blízkych a rodinu. Vracia energiu pri zoslabnutí a chorobách.

Jadeit je kameň, ktorý so sebou prináša krásu a lásku, pokoj a poznanie. Do ľudského života prináša stabilitu, pohodlie a uvoľňuje emócie. Pramení z neho múdrosť, ktorá pozitívne ovplyvňuje ľudské bytie.

Tento polodrahokamu patrí tiež medzi ochranné kamene. Ochraňuje pred nebezpečenstvom, pred nehodami a haváriami na cestách. Harmónia je to, čo jadeit pomôže dosiahnuť.

Účinky na telo

Jadeit pomáha pri chorobách spojených s obličkami a nadobličkami. Zlepšuje metabolizmus a pomáha celému telu pri vyčerpanosti.

Využíva sa tiež na liečenie obličkových kameňov. Pomáha vyplavovať z tela nežiaduce a jedovaté látky, čím sa očisťuje organizmus. Je známy svojou stimuláciu zameranou na nervový systém.

Jadeit má priaznivé účinky na plodnosť a taktiež dodáva silu počas tehotenstva. Keďže pomáha zastavovať krvácanie, často sa používa pri pôrodoch na ochranu pred vykrvácaním. Ochraňuje tiež dieťa pri prvom nádychu.

Tlmí bolesti hlavy a pri chrípke znižuje horúčku. Upokojuje, preto má pozitívne účinky aj na spánok.

Čistenie a nabíjanie

Jadeit náramok sa čistí vlažnou čistou vodou a nabíja na mesačnom svetle. Čistenie a nabíjanie sa odporúča pri dennom nosení náramku raz za týždne, inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem