Tigrie oko - náramok

Cena: 4,90 €
Veľkosť 18 - 22 cm
Znamenie Škorpión, Vodnár, Blíženci, Panna
Čakra pupka, solar-plexus
Minerál Tigrie oko
Dostupnosť: na sklade
ID 459

Náramok tigrie oko sa skladá z drobných tromlovaných kamienkov, ktoré sú nepravidelného tvaru. Kamienky sú navlečené na pevnom lanku. Zapínanie je riešené na karabínkuy. Náramok obsahuje tiež poplatinovanú retiazku, ktorá pôsobí decentne a jej funkciou je nastavovanie dĺžky náramku. Nastaviteľná dĺžka je 18–22 cm.

Tigrie oko sa vyskytuje v rôznych odtieňoch hnedej farby, od hnedožltej, zlatej, medovej až po tmavohnedú. Kameň má lesklý prúžkovaný vzhľad so zaujímavým leskom, ktorý zaujme každého človeka.

Prívlastok „kameň zmeny“ získal vďaka svojmu odlesku, ktorý sa pri pohybe neustále mení, ale taktiež preto, že pomáha prijať zmeny, a dodáva silu vyrovnať sa s nimi, pretože v živote človeka sú zmeny nevyhnutné.

Účinky na ducha

Tento náramok z kameňa zmeny, posilňuje osobnosť a dodáva psychickú silu na zvládnutie ťažkých situácií, v ktorých sa človek niekedy nachádza. Nosením náramku sa do života vnáša harmónia, sila, vitalita a pozitívna energia.

Podporuje tiež optimizmus a potláča negatívne myšlienky. Využíva sa na liečbu depresie, pocitov beznádeje a úzkosti. Pomáha vyrovnať sa so zármutkom, nemyslieť na maličkosti a veci, ktoré zbytočne brzdia v osobnom rozvoji.

Tigrie oko podporuje uvedomenie si hodnôt, priorít a toho podstatného. Zreteľne posilňuje pamäť, zvyšuje koncentráciu, a preto je vhodný tiež pre jedincov, ktorí majú problémy s učením.

Nosenie náramku z tigrieho oka sa odporúča tým, ktorých nosným kameňom ich povolania je kreativita, pretože tento zázračný kameň posilňuje tvorivosť a fantáziu.

Účinky na telo

Nosenie náramku z tigrieho oka povzbudzuje obranyschopnosť organizmu, a s ňou úzko spätú imunitu, na ktorú má pozitívny vplyv. Lieči všetky kostné choroby , osteoporózu alebo zuby. Môže sa nosiť aj preventívne, pretože má vynikajúci vplyv na kosti, kĺby a chrbticu.

Taktiež sa jeho silné detoxikačné schopnosti odrážajú na dobrom pôsobení na pečeň a žlčnik. Účinkuje tiež proti astme a dýchacím ťažkostiam, ošetruje pľúca a priedušky. Čistí dýchacie cesty a zahrieva telo, preto pomáha rýchlejšie prekonať prechladnutie.

Náramok podporuje správnu funkciu pohlavných orgánov a odstraňuje menštruačné kŕče a pôrodné bolesti. Efektívne pôsobí na všetky typy bolestí, je vhodný najmä pre tých, ktorí trpia bolesťami hlavy a migrény.

Názov kameňa, z ktorého sa skladá náramok tiež naznačuje, že má vynikajúce liečebné účinky na oči ale aj hrdlo, či močový mechúr.

Čistenie a nabíjanie

Náramok tigrie je potrebné čistiť a nabíjať dvakrát za mesiac. Náramok sa vloží pod prúd vlažnej vody približne na dve minúty.

Kameň sa nabíja na priamom slnku, pretože ho dobre znáša. Ak chcete zvýšiť účinky, tak je možné nabíjať tigrie oko spolu s kryštálom.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem