Kryštál - náramok

Cena: 4,90 €
Farba priežračná
Minerál Kryštál
Veľkosť 18 - 22 cm
Znamenie Lev, Kozorožec, Vodnár
Čakra čela
Dostupnosť: na sklade
ID 314

Jemný náramok pozostáva z priesvitných kamienkov kryštálu. Tieto kamienky nepravidelného tvaru sú navlečené na kvalitnom lanku. Poplatinované zapínanie je na karabínku a obsahuje predlžovaciu retiazku, vďaka ktorej je možné nastaviť dĺžku náramku na 18–22 cm.

Tento kameň kameňov je uznávaný už po tisíce rokov. V niektorých kultúrach sa využíval na vyvolávanie dažďa, v iných bol zas považovaný za stuhnutú vodu a ľad. Práve vďaka tomu ho pomenovali crystallos, čo v preklade znamená ľad. Tieto prirovnania získal vďaka svojmu priezračnému sfarbeniu a krásnemu lesku.

Kryštál je univerzálnym polodrahokam, preto je možné ho využiť ako náhradu za ktorýkoľvek liečivý kameň. Jeho sila spočíva v tom, že odsáva negatívnu energiu a nabíja pozitívnou.

Kryštál náramok harmonizuje priestory a pohlcuje škodlivé elektromagnetické žiarenie, ktoré spôsobujú telefóny, počítače, televízory a iné zariadenia. Taktiež ruší geopatogénne zóny.

Účinky na ducha

Kryštálový náramok má veľkú schopnosť práce s energiou, t.j. negatívnu energiu nasáva, skladovať a následne pozitívnu energiu uvoľňovať. Je silným regulátorom energie okolo nás.

Kryštál má harmonizačnú silu, prináša pokoj a mier. Upokojuje a odstraňuje stres. Nazýva sa tiež kameňom čistoty, pretože čistí dušu a spája fyzické s duševným. Otvára nové sféry vnímania, posilňuje intuíciu a pamäť, zvyšuje koncentráciu a iné mentálne schopnosti.

Je vhodným kameňom pre ľudí, ktorí majú svoje povolanie založené na kreativite, pretože kryštálový náramok prináša inšpiráciu a kreativitu. Nosením kryštálového náramku je aura chránená a odstraňujú sa blokády, ktoré brzdia tok energií.

Eliminuje tiež bloky, ktoré si človek vytvára sám, a to hlavne tým, že nemá dostatok sebavedomia a odvahy. Pomáha nachádzať správne rozhodnutia a zdravo si veriť.

Účinky na telo

Fakt, že kryštál je univerzálnym kameňom znamená, že má pozitívny vplyv na všetky ťažkosti a ochorenia, s ktorými sa ľudské telo stretáva. Ošetruje a čistí cievy, ľadviny a napomáha telu zbavovať sa nečistôt a škodlivín.

Má pozitívny vplyv na funkciu štítnej žľazy, srdce, krvný obeh a pľúca. Posilňuje imunitný systém a má detoxikačné schopnosti. Lieči artritídu, bolesti chrbtice, ochorenia čriev a cukrovku.

Nosiť kryštálový náramok sa odporúča jedincom, ktorí trpia chronickou únavou a nevedia sa dobre vyspať. Skvalitní spánok a prináša príjemné sny. Zmierňuje a utišuje všetky typy bolestí a popáleniny.

Má pozitívny vplyv na jedincov, ktorí majú pocity úzkosti, beznádeje a trpia depresiami. Má protizápalové vlastnosti, takže dokáže znížiť horúčku. Pôsobí preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach.

Čistenie a nabíjanie

Náramok z kryštálu sa čistí pod prúdom tečúcej vlažnej vody, kam sa vloží na niekoľko minút. Nabíja sa na slnku alebo na mesačnom svetle celú noc.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem