Granát almandin - náramok

Cena: 4,90 €
Veľkosť 17 - 22 cm
Znamenie Baran, Lev, Škorpión
Čakra základná, srdca
Farba fialová, čierná
Dostupnosť: na sklade

Náramok z nepravidelných tromlovaných kúskov granátu s postriebreným zapínaním Nastaviteľná dĺžka náramku 18-22 cm.

Farba tohto kameňa v kombinácií s jeho polopriesvitným vzhľadom pôsobí veľmi výnimočne. Práve tomuto vzhľadu a pocitom, ktoré evokuje dostal prívlastok „kameň ohňa“ , „kameň vášne“, či „kameň premeny a čistoty srdca“. Už prívlastky, ktoré získal poukazujú na to, že ide o nesmierne neobyčajný kameň.

Účinky na ducha

Granátový náramok prináša lásku a podporuje vznik nových vzťahov a priateľstiev. Nosenie tohto náramku sa odporúča osamelým dušiam, ktoré stále hľadajú a majú ťažkosti s nájdením lásky. Udržiava v rovnováhe sexuálnu túžbu a pravý cit lásky a naopak, eliminuje disharmóniu.

Človeku napomáha spoznať sám seba a to nepoznané, čo sa ukrýva vo vnútri duše. Používa sa tiež na jasnovidectvo, rozvíja hlbšie vedomie a podnecuje vyplavenie spomienok na minulé životy.

Náramok sa odporúča nosiť tým, ktorí prežili nešťastie alebo traumu v minulosti. Prospieva v situáciách, ktoré pôsobia bezvýchodiskovo a posilňuje pud sebazáchovy, ktorý je krehký hlavne pri niektorých neurózach a depresiách. Je účinný pre jedincov, ktorí pociťujú beznádej a frustráciu v dosahovaní svojich cieľov.

Granát almandín má silnú schopnosť dodávať energiu, odvahu a nové sily. Z náramku vyžaruje pokoj a mier, preto pôsobí veľmi upokojujúco. Tento náramok sa môže nosiť preventívne aj ako amulet, pretože sa hovorí, že funguje ako ochranný štít pred nebezpečenstvom.

Účinky na telo

Granát podporuje správnu funkciu obehovej sústavy, reguluje krvný obeh a obeh telesných tekutín v tele. Napráva krvný tlak, čistí krv a podnecuje tvorbu červených krviniek. Jeho regeneračné schopnosti prečistia a správne aktivujú organizmus, no tiež dokážu zregenerovať DNA.

Granát almandín efektívne pôsobí na dýchaciu sústavu, pľúca a ich ochorenia. Má blahodarné účinky na ľadviny, pečeň, slezinu, chrbticu a srdce. Podnecuje správnu funkcionalitu metabolizmu, vstrebávanie vitamínov a minerálov do tela. Výborne pôsobí na pohlavné orgány a podporuje plodnosť.

Nosenie náramku sa tiež odporúča jedincom, ktorí majú ťažkosti s očami, pretože ich posilňuje.

Čistenie a nabíjanie

Tak ako každý náramok, je potrebné čistiť aj tento. Náramok potrebuje očistu približne dvakrát za mesiac, vložením pod prúd vlažnej vody na päť minút. Nabíjame ho mesačnom svetle, najsilnejšie sa však nabije pri Splne.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem