Sodalit - náramok

Cena: 4,90 €
Znamenie Panna
Čakra čela
Farba modrá
Minerál Sodalit
Veľkosť 17 - 22 cm
Dostupnosť: na sklade
ID 1112

Sodalitový náramok pozostáva z viacerých kamienkov Sodalitu navlečených na pevnom lanku. Kamienky sú nepravidelného tvaru a vyžarujú silnú energiu. Zapínanie je riešené pomocou karabínky, preto sa netreba obávať straty. Poplatinovaná retiazka na náramku slúži na nastavovanie veľkosti, takže je možné prispôsobiť dĺžku náramku od 18–22 cm.

Kamienky sodalitu sú sfarbené do modra a na ich povrchu sa nachádzajú tmavé alebo svetlé škvrny spôsobené prítomnosťou medi. Už tieto farebné plôšky nám poukazujú na to, že ide o nesmierne výnimočný kameň. Na základe tohto vzhľadu sa Sodalit tiež nazýva „Modrá princezná s bielou hviezdou“, a práve vďaka svojmu zloženiu je najsilnejším modrým kameňom.

Účinky na ducha

Sodalitový náramok sa odporúča jedincom, ktorí majú problémy s pristátím na zemi a ich nápady a plány sa ťažko prispôsobujú realite. Má upokojujúce účinky, potláča strach a stres a pôsobí ako filter, pretože prepúšťa k majiteľovi náramku len pozitívnu energiu.

Často sa využíva pri liečení pocitov viny, obáv, strachu a fóbií. Napomáha človeku prijať sám seba, svoje vlastnosti a začať si veriť.

Už pomenovanie Sodalit nám pripomína vlastnosť solidarita, ktorú prináša, no okrem nej aj harmóniu, pokoj a príjemnú atmosféru. Ak je majiteľ náramku členom nejakej skupiny, tak vďaka náramku je v skupine podporená súdržnosť a puto medzi členmi.

Náramok zo Sodalitu dokáže spojiť rozum s citom a intuíciu s logikou, to otvára tretie oko. Vďaka nemu má človek nie len lepšie vnímanie, ale ľahšie sa dostane ku koreňu veci a vydá sa na cestu za pravdou a ideálmi. Posilňuje myseľ a pamäť, čo má pozitívny vplyv na prijímanie nových informácií, zapamätávanie si ich a ich následne využívanie.

Sodalit taktiež podporuje schopnosť ľahšie sa vyjadrovať a vyjadrovať svoje myšlienky. Zlepšuje koncentráciu a sústredenie sa, preto ho ocenia aj pracujúci aj študenti.

Účinky na telo

Uvádza do normálu obehový systém a znižuje vysoká krvný tlak. Čistí lymfatický systém a podporuje vstrebávanie vitamínov a tekutín do tela. Podnecuje správne fungovanie metabolizmu a často sa využíva v boji proti nadváhe.

Podporuje chudnutie, preto je obľúbeným liečivým kameňom tých, ktorí ťažko strácajú kilá. Ocenia ho tí, ktorí trpia poruchami trávenia a tráviacimi ťažkosťami.

Sodalitový náramok tak ako aj iné náramky má vynikajúci vplyv na imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Využíva sa na liečenie ochorení ako je Alzheimer, rôzne druhy senility alebo duševné poruchy.

Má protizápalové účinky, preto sa využíva na zrážanie horúčky, liečenie nachladení, infekcií a zápalov. Lieči hlasivky a hrtan. Efektívne pôsobí aj ako ochrana proti energetickým vampírom, s ktorými sa môžeme stretnúť kdekoľvek a chcene, či nechcene čerpajú energiu.

Čistenie a nabíjanie

Náramok je potrebné čistiť pod prúdom vlažnej vody, kam sa ponorí na dve minúty. Nabíjame ho hneď po vysušení na priamom slnku približne hodinu.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem