Howlit biely - náramok

Cena: 4,90 €
Farba biela, šedá
Znamenie Všetky
Minerál Howlit
Veľkosť 18–22 cm
Čakra korunná
Dostupnosť: na sklade

Howlitový náramok sa skladá z množstva kamienkov Howlitu, tromlovaného krásneho kameňa. Tieto kamienky nepravidelného tvaru sú navlečené na pevnom lanku, ktoré sa zapína na karabínku. Plusom tohto náramku je poplatinovaná retiazka, ktorej úlohou je prispôsobiť veľkosť náramku, a tým pádom vyhovie rôznym obvodom ruky. Nastaviteľná dĺžka náramku je 18–22 cm.

Náramok z bieleho howlitu má mramorovaný vzhľad a je sfarbený do biela, preto pôsobí veľmi príjemne a upokojujúco. Ide o veľmi zriedkavý kameň, čo posilňuje jeho vzácnosť, no i bez tejto vlastnosti ide o cenný kameň, ktorý v sebe skrýva mnoho magického. Nosenie Howlitového náramku sa odporúča aj preventívne, pretože má vynikajúci vplyv na ducha aj telo.

Účinky na ducha

Howlit biely pôsobí ako brána do ďalšieho vedomia, otvára tretie oko, a ním aj cestu k spomienkam na minulé životy. Na základe tejto schopnosti majiteľ náramku prijíma vyššiu múdrosť a chápe vyššie princípy fungovania reálneho sveta a duchovna. Má silné upokojujúce účinky, ktoré potláčajú stres, napätie ale aj strach a obavy. Preto je dobrým spoločníkom pri meditáciách.

Nosenie náramku sa odporúča jedincom, ktorí nemajú dostatok trpezlivosti alebo majú ťažkosti s kontrolovaním vlastného hnevu a zlosti. Náramok nielenže absorbuje hnev majiteľa náramku, ale aj hnev vysielaný od iného človeka k nositeľovi náramku.

Howlit sa odporúča jedincom, ktorí tŕpia nespavosťou, najmä z dôvodu aktívnej mysle. Tento magický kameň tiež posilňuje pamäť a koncentráciu, preto je vhodným spoločníkom študentov ale aj tých, ktorí túžia po poznaní.

Howlitový náramok posilňuje a vyplavuje na povrch pozitívne charakterové vlastnosti majiteľa a naopak, odstraňuje negatívne ako je sebectvo, hrubé správanie, chamtivosť , či sebeckosť.

Účinky na telo

Howlitový náramok podporuje látkovú výmenu a s ňou prepojené vstrebávanie vitamínov a minetálov do organizmu. Udržuje potrebné množstvo vápnika v tele, čo posilňuje zdravie zubov, kostí a kĺbov. Zlepšuje pevnosť nechtov ale aj ich rast.

Často sa využíva pri boji s nadváhou, pretože podporuje chudnutie a je výborným spoločníkom každej diéty. Nosenie sa tiež odporúča tým, ktorí mávajú žalúdočné a tráviace ťažkosti, či už chvíľkové alebo sa s nimi trápia dlhšiu dobu.

Detoxikuje telo a vyplavuje z neho toxíny a škodlivé látky. To priaznivo pôsobí na pečeň a sliznicu. Uvoľňuje tiež svalové napätie a lieči problémy so srdcom. Využíva sa na liečenie kožných chorôb, ekzémov, akné, vyrážok ale aj rôznych alergií.

Čistenie a nabíjanie

Náramok z howlitu bieleho je potrebné čistiť a nabíjať raz za mesiac. Čistí vložením kameňa na niekoľko minút buď pod prúd vlažnej vody alebo do misky s vlažnou vodou. Po vysušené sa náramok nabíja na dennom svetle alebo na horskom krištáli.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem