Ruženín - náramok

Cena: 4,90 €
Veľkosť 18 - 22 cm
Znamenie Váhy
Farba ružová
Dostupnosť: na sklade
ID 399

Ruženínový náramok sa skladá z krásnych a jemných kamienkov ruženínu. Tieto kamienky nepravidelného tvaru sú navlečené na pevnom lanku. Zapínanie je riešené na poplatinovanú karabínku. Náramok má nastaviteľnú dĺžku pomocou retiazky, a to 18–22 cm.

Ruženín s prívlastkom „kameň lásky“, pôsobí magicky už na prvý pohľad. Tento čarovný a neobyčajný kamienok sa často spája s bohmi lásky, Amorom a Erosom. Nie je to náhoda, pretože už podvedomie človeka pri pohľade na tento jemný kameň evokuje pocity šťastia, radosti a mieru, ktoré cíti každý zamilovaný človek.

Kamienky tohto náramku sú sfarbené do ružova a v kombinácií s jeho polopriehľadným vzhľadom pôsobia jemne a citlivo.

Účinky na ducha

Ruženínový náramok ako taký predstavuje lásku, priťahuje ju a udržiava. Otvára oči tým, ktorí ju hľadajú a pomáha nájsť tú pravú. Lieči zlomené srdce a ranené city, ale ocenia ho aj tí, ktorí v detstve nemali dostatok lásky. Pomáha nájsť šťastie v láske a posilňuje partnerskú vernosť.

Do života prináša harmóniu, mier a príjemnú atmosféru. Má upokojujúce účinky, ktoré ocenia hlavne tí, ktorí sa často vyskytujú v stresových situáciách. Bojuje proti hnevu a zatrpknutosti, a podporuje schopnosť pustiť iných ľudí do svojho srdca.

Je veľmi dobrým spoločníkom pre jedincov, ktorí majú komplexy menejcennosti, a preto bojujú s rôznymi poruchami ako je napr anorexia. Nosenie ruženínového náramku pomáha prijať seba samého a podporuje sebalásku. Je vhodný tiež pre ľudí, ktorí pociťujú silný žiaľ a ťažko sa im vyrovnáva so zármutkom. Stimuluje predstavivosť, fantáziu, čo ocenia nie len umelci.

Nosením náramku z ruženínu sa ľahšie vyjadrujú city aj pre tých, ktorí s tým zvykli mať problémy, a pomôže aj lepšie pochopiť city ľudí okolo nás.

Účinky na telo

S láskou sa spája srdce, preto sa ruženínový náramok stará aj o neho a ochraňuje ho. Má dobrý vplyv na obehový systém a napomáha telu uvoľňovať nečistoty pomocou telesných tekutín, čo podporuje tiež čistenie orgánov tela.

Má pozitívny vplyv aj na vysoký krvný tlak. Lieči dýchacie ťažkosti a problémy s pľúcami, obličky a nadobličky. Odporúča sa ho nosiť ženám, ktoré majú problémy s otehotnením, pretože zvyšuje plodnosť a dodáva vitalitu pohlavným orgánom. Utišuje všetky typy bolestí, a potláča príznaky starnutia. Náramok ocenia aj tí, ktorí chcú schudnúť, pretože pomáha pri redukcii váhy a diétách.

Ruženín je tiež veľmi obľúbeným kameňom pre tých, ktorí trpia stareckou demenciou, Alzheimerovou alebo Parkinsonovou chorobou.

Čistenie a nabíjanie

Ruženínový náramok je potrebné čistiť pod prúdom vlažnej vody. V žiadnom prípade ho nenabíjajte na priamom svetle. Práve naopak, ruženín obľubuje mesačné svetlo, preto ho treba nabíjať v noci.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem