Labradorit - náramok

Cena: 4,90 €
Čakra hrdla, čela
Veľkosť 18 – 22 cm
Znamenie Strelec, Kozorožec, Vodnár, Ryby
Dostupnosť: vypredané

Nádherný labratoritový náramok je zložený z množstva tromlovaných kamienkov Labratoritu. Nepravidelné kamienky sú navlečené na pevnom lanku, preto sa netreba obávať straty. Zapínanie náramku sa skladá z karabínky a poplatinovanej retiazky, ktorej funkciou je prispôsobovanie veľkosti náramku. Nastaviteľná dĺžka je 18–22 cm.

Labradorit je kameň, ktorý už na prvý pohľad pôsobí zaujímavo a mysteriózne. Dôvodom je sila, ktorú vyžaruje, no tiež netradičné sfarbenie kameňa. Kameň pôsobí temne a na svetle sa leskne a mení farbu.

Labradorit, s prívlastkom kameň mystérií sa často využíva na spájanie človeka s vyššími ezoterickými silami.

Účinky na ducha

Labradorit, pripomínajúci mesačný kameň je kameňom mystiky a ochrany. Vďaka týmto vlastnostiam sa odporúča nosiť náramok preventívne. Absorbuje negatívnu energiu, odkloní ju od aury a vyčistí prostredie. Jeho sila spočíva v prepojení duchovného a nadzmyslového so zemským, a tým zasvätenie do tajomných mystérií.

Náramok posilňuje intuíciu, ktorá tvorí základ videnia a pochopenia posolstiev. Otvára tretie oko a bránu do podvedomia človeka, eliminuje strach a neistotu, ktorá pochádza z minulých životov. Podporuje koncentráciu, zrod nových myšlienok a nápadov na riešenie problémov, ktoré sa vyskytujú v živote každého človeka. Pomáha nájsť gro a koreň problému, odstraňuje depresie a pocity bezmocnosti.

Labradorit ocenia jedinci, ktorí mávajú ťažkosti s takzvanou aktívnou mysľou, pretože ju dokáže upokojiť. Veľmi významnou schopnosťou tohto mysteriózneho kameňa je posilnenie sebavedomia, viery v seba samého ako aj v silu vesmíru. Pomáha prijať zmeny a rôzne etapy, ktoré k životu patria.

Labradoritový náramok pomáha tiež dodržať predsavzatie alebo pri liečení závislostí.

Účinky na telo

Labradoritový náramok posilňuje imunitný systém a obranyschopnosť organizmu. Pomáha pri tráviacich ťažkostiach a poruchách metabolizmu. Využitie nájde aj pri liečení kostných ochorení, reumy a zubov.

Obľúbeným spoločníkom je pri liečení rôznych porúch mozgu a očí. Hovorí sa tiež, že vyjasňuje a vylepšuje zrak.

Labradorit znižuje vysoký krvný tlak a napomáha správnemu prekrveniu tela. Má vynikajúci vplyv na vnútornú rovnováha a upravuje hormonálny balans.

Tlmí akýkoľvek typ bolesti, preto je tiež vyhľadávaný pri menštruačných bolestiach.

Čistenie a nabíjanie

Náramok z labradoritu je potrebné čistiť a nabíjať približne dvakrát za mesiac. Čistí sa vložením pod prúd vlažnej vody na päť minút. Následne sa vysuší handričkou, po tom je potrebné kameň nabiť. Labradorit sa nabíja na mesačnom svetle, najlepšie sa však nabije pri Splne.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem