Kryštál s turmalínom - náramok

Cena: 3,90 €
Čakra korunná, čela
Farba priežračná
Minerál Kryštál
Veľkosť 18 - 22 cm
Znamenie Lev, Kozorožec, Vodnár
Dostupnosť: vypredané

Náramok pozostáva z tromlovaných kamienkov kryštálu s turmalínom. Kamienky nepravidelného tvaru sú navlečené na pevnom lanku. Zapínanie sa skladá z karabínky a poplatinovej retiazky. Účelom retiazky je prispôsobenie veľkosti náramku. Nastaviteľná dĺžka je 18–22 cm.

Tento náramok sa skladá z dvoch kameňov, bezfarebného kryštálu s priesvitným vzhľadom a čierneho nepriehľadného turmalínu. Toto spojenie je ako jin a jang, teda protiklady, preto sa nazýva tiež kameň protikladov. Aj keď sú tieto kamene maximálne protiklady, vytvárajú harmóniu tela a duše, kalokagátiu.

Kombinácia kryštálu s turmalínom je najúčinnejšia na liečenie rôznych neduhov, a navyše ide o nesmierne výnimočné spojenie, pretože nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Účinky na ducha

Výnimočnosť tejto kombinácie spočíva v tom, že prináša neustále radosť, vitalitu a šťastie. Má upokojujúce účinky a dokáže eliminovať stres, napätie ale aj strach, preto sa je obľúbeným kameňom pre tých, ktorí trpia rôznymi fóbiami. Práve tieto negatívne rozpoloženia nahradí tými pozitívnymi a životu dodá viac smiechu a úsmevu.

Otvára tretie oko, preto človek jednoduchšie dokáže pochopiť svoje pocity ukryté v hĺbke duše, ale aj pocity iných. Takto si človek zvyšuje aj sebadôveru a sebavedomie a uvedomuje si silu svojej osobnosti.

Odporúča sa tiež jedincom trpiacim depresiami, pocitmi úzkosti a beznádeje, pretože tento kameň dodá ich životu pozitívnejšie myšlienky a nádej. Kameň je silnou oporou pri prekonávaní bolestných situácií a rán osudu, ktoré spôsobujú traumy.

Náramok harmonizuje prostredie aj čakry a odstraňuje blokády, preto sa odporúča nosiť ho všetkým bez ohľadu na znamenie.

Účinky na telo

Kryštál s turmalínom sa využíva na liečenie dýchacích ťažkostí, ochorení pľúc, priedušiek alebo bronchitídy. Má vynikajúci vplyv na srdce, eliminuje poruchy srdca a posilňuje krvný obeh. Okrem posilnenia obehovej sústavy, posilňuje tiež imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

Efektívny je pri rôznych virózach a bakteriálnych ochoreniach. Podporuje vstrebávanie vitamínov a minerálov do tela, reguluje ich využitie ako aj množstvo vody v tele.

Kryštálovo turmalínový náramok má protizápalový účinok, preto sa využíva na eliminovanie akýchkoľvek zápalov, no hlavne zápalov nervov a mozgových blán.

Náramok z kryštálu s turmalínom blahodarne vplýva na tráviaci trakt, lieči žalúdočné a črevné ťažkosti. Obľúbia si ho tiež budúce mamičky, pretože táto kombinácia kameňov uľahčuje pôrod a tlmí bolesti.

Náramok ocenia jedinci, ktorí bojujú s nadváhou alebo chcú stratiť niekoľko kíl, pretože pozitívne vplýva na redukciu tuku v tele a napomáha pri jeho spaľovaní.

Čistenie a nabíjanie

Náramok je potrebné čistiť a nabíjať dvakrát za mesiac. Čistí sa vložením pod prúd vlažnej vody na niekoľko minút, následne je treba náramok vysušiť handričkou.

Náramok sa nabíja na nepriamom slnku, no najlepšie je nabíjať ho v tieni.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem