Fluorit - náramok

Cena: 4,90 €
Čakra srdca, čela
Farba zelená, fialová
Minerál Fluorit
Veľkosť 18–22 cm.
Znamenie Vodnár, Ryby
Dostupnosť: vypredané

Náramok pozostáva z nepravidelných kúskov fluoritu, ktoré sú navlečené na pevnom lanku. Zapínanie je poplatinované a riešené na karabínku, takže sa netreba obávať straty. Náramok obsahuje predlžovaciu retiazku, ktorá slúži na nastavenie dĺžky. Nastaviteľná dĺžka náramku 18–22 cm.

Hovorí sa, že keď Boh rozdával farby, tak na fluorit zabudol, a preto mu dal všetky farby dúhy. Sfarbený môže byť do modra, zelena, fialova, žlta, hneda ale nájdeme ho aj v iných odtieňoch.

Fluorit je priesvitného charakteru a obsahuje lesk, čo dodáva náramku zaujímavosť a inakosť. Fluorit je známy schopnosťou pohltiť elektromagnetický smog a žiarenie, ktoré vyžarujú telefóny, počítače, televízory a iné zariadenia. Taktiež ruší geopatogénne zóny, preto sa odporúča nosiť náramok preventívne.

Účinky na dušu

Tento fluoritový náramok sa odporúča nosiť každému, pretože má ochranný charakter. Ochraňuje pred negatívnymi vplyvmi alebo aj pred vyčerpaním. Fluorit vysiela pozitívnu energiu a prináša do života harmóniu tela a duše.

Nosenie fluoritového náramku napomáha pri očiste aury, nasáva negatívnu energiu a pomáha v boji proti stresu.

Odporúča sa jedincom, ktorí sa stretávajú so stresom často , a preto časom začínajú na sebe pociťovať ťažkosti neurotického charakteru. Bojuje proti neurózam a iným negatívnym psychickým prejavom. Je efektívny aj pre tých, ktorí sa stále hľadajú a ešte nenašli svoje pravé hodnoty a priority.

Hovorí sa, že fluorit je kameň géniov, pretože aktivizuje činnosť mozgových buniek, a tým zefektívňuje učenie. Preto sa aj odporúča študentom, ktorí majú problémy s učením a ide im to ťažšie. Zvyšuje schopnosť koncentrácie a sústredenia sa, takže napomáha pri hľadaní nových nápadov a riešení. Vďaka fluoritu Objavíte skryté podstaty problémov a dokážete sa sústrediť na to podstatné.

Účinky na telo

Fluoritový náramok má skvelé liečivé schopnosti hlavne na dýchacie ústrojenstvo, t.j. pomáha pri dýchacích problémoch, problémoch s prieduškami, nádche a astme.

Chráni tiež pred sennou nádchou a zmierňuje negatívne účinky alergií. Ocenia ho tiež tí, ktorých trápia kostné ochorenia, reuma, artritída, osteoporóza alebo bolesti kĺbov, chrbtice a zubov.

Nosenie fluoritového náramku pôsobí blahodárne pre telo aj vďaka skvelým detoxikačným schopnostiam fluoritu. Posilňuje imunitný systém, a je tiež nápomocný pre nervový systém.

Urýchľuje liečenie rán a utišuje všetky druhy bolestí, cez bolesti hlavy a migrény, až po bolesti chrbtice. Ženy trpiace menštruačnými bolesťami a kŕčmi ocenia silu tohto zázračného, a navyše krásneho kameňa.

Čistenie a nabíjanie

Fluorit náramok má veľkú schopnosť absorbovať a nasávať negatívnu energiu, preto je potrebné ho čistiť aspoň raz za týždeň. Kameň sa čistí pod prúdom tečúcej vody a nabíja sa na slnečnom svetle.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem