Adulár, mesačný kameň - náramok

Cena: 4,90 €
Znamenie Kozorožec, Ryby
Veľkosť 18 - 22 cm
Dostupnosť: vypredané
ID 1083

Náramok je vyrobený z nepravidelných kamienkov polodrahokamu mesačný kameň. Zapínanie má na karabinku a predĺžovaciu retiazku a jeho dĺžka je nastaviteľná v rozpätí 18 – 22 cm.. Kovové časti náramku sú platinovej farby. Adulár je vhodný pre všetky znamenia.

Adulár má mliečny až perleťový vzhľad, ktorý v kombinácii so svojim sfarbením pripomína Mesiac, preto je tiež nazývaný „mesačný kameň“. Môže sa vyskytovať v rôznych farbách, najčastejšie ide o bielu alebo krémovú farbu, ktorá obsahuje belasé, modré alebo ružové odtiene pripomínajúce oheň a vzbudzujúce dojem striebristého Mesiaca.

Tento magický kameň bol od nepamäti uctievaný ako symbol lásky, ženskosti, mieru a rozumu, na základe čoho získal aj mnoho prívlastkov. Najčastejšie sa však Aduláru pripisuje prívlastok „mesačný kameň“ alebo „kameň nových začiatkov“.

Účinky na ducha

Adulár, alebo mesačný kameň má silne upokojujúce účinky, zmierňuje stres, napätie ale aj strach a obavy. Podporuje intuíciu a vnímavosť, a tým napomáha k nájdeniu správneho pohľadu na svet a veci navôkol. Podporou týchto schopností Adulár aktivuje aj jasnovidecké schopnosti, preto je často využívajú aj na tieto účely.

Mesačný kameň je obľúbeným kameňom nerozhodných jedincov, pretože pomáha lepšie vidieť do jadra vecí, a na základe toho sa správne rozhodovať a hľadať nové riešenia.

Je tiež vynikajúcim spoločníkom pre ľudí trpiacich depresiami, pocitmi úzkosti a beznádeje, pretože dodáva nádej, chuť začať odznova a zmeniť svoj život.

Nosenie Adulárového náramku sa odporúča tým, ktorí sa nevedia zmieriť s nepríjemnou situáciou, ktorú prežili a prijať zmeny, ktoré priniesla. Napomáha nie len prijať sám seba ale aj všetko, čo nás obklopuje.

Účinky na telo

Náramok z aduláru má vynikajúce detoxikačné schopnosti, pretože napomáha telu vylučovať toxíny, jedovaté a škodlivé látky. Práve tieto schopnosti majú pozitívny vplyv na pečeň, slezinu a obličky. Podporuje regulačnú sústavu, tvorbu krviniek a čistenie krvi. Napomáha vstrebávať vitamíny, minerály a živiny do tela.

Lieči tráviace ťažkosti a problémy spojené so žalúdkom. Využíva sa tiež na ukľudnenie a upokojenie jedincov, najmä detí, ktoré stále viac trpia hyperaktivitou a neposednosťou.

Často je spoločníkom námesačných jedincov a používa sa na liečenie nespavosti, pretože zaručuje kvalitný a príjemný spánok. Má vynikajúci vplyv na reprodukčné orgány, s ktorými je úzko spätá plodnosť, tehotenstvo ale aj následné kojenie.

Hovorí sa, že Adulár má schopnosť predchádzať rakovine brušnej dutiny, kože a prsníka.

Čistenie a nabíjanie

Náramok z mesačného kameňa sa čistý tak, že sa na niekoľko minút ponorí do tečúcej vody. Po očiste náramok dôkladne osušíme utierkou a nabíjeme na mesačnom svetle. Čistenie a nabíjanie sa odporúča prie dennom nosení náramku raz za týždne, inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem