Kryštál s turmalínom - kameň

Cena: 2,99 €
Minerál Kryštál, Turmalín
Znamenie Lev, Kozorožec, Vodnár
Čakra čela
Rozmery 25 - 35 mm
Cena je za 1 kus
Dostupnosť: na sklade
ID 1807

Kryštál s turmalínom

Tento produkt sa skladá z dvoch kameňov, bezfarebného kryštálu s priesvitným vzhľadom a čierneho nepriehľadného turmalínu. Toto spojenie je ako jin a jang, teda protiklady, preto sa nazýva tiež kameň protikladov. Aj keď sú tieto kamene maximálne protiklady, vytvárajú harmóniu tela a duše, kalokagátiu.

Kombinácia kryštálu s turmalínom je najúčinnejšia na liečenie rôznych neduhov, a navyše ide o nesmierne výnimočné spojenie, pretože nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky.

Účinky na ducha

Výnimočnosť tejto kombinácie spočíva v tom, že prináša neustále radosť, vitalitu a šťastie. Má upokojujúce účinky a dokáže eliminovať stres, napätie ale aj strach, preto sa je obľúbeným kameňom pre tých, ktorí trpia rôznymi fóbiami. Práve tieto negatívne rozpoloženia nahradí tými pozitívnymi a životu dodá viac smiechu a úsmevu.

Otvára tretie oko, preto človek jednoduchšie dokáže pochopiť svoje pocity ukryté v hĺbke duše, ale aj pocity iných. Takto si človek zvyšuje aj sebadôveru a sebavedomie a uvedomuje si silu svojej osobnosti.

Odporúča sa tiež jedincom trpiacim depresiami, pocitmi úzkosti a beznádeje, pretože tento kameň dodá ich životu pozitívnejšie myšlienky a nádej. Kameň je silnou oporou pri prekonávaní bolestných situácií a rán osudu, ktoré spôsobujú traumy.

Kameň harmonizuje prostredie aj čakry a odstraňuje blokády, preto sa odporúča nosiť ho všetkým bez ohľadu na znamenie.

Účinky na telo

Kryštál s turmalínom sa využíva na liečenie dýchacích ťažkostí, ochorení pľúc, priedušiek alebo bronchitídy. Má vynikajúci vplyv na srdce, eliminuje poruchy srdca a posilňuje krvný obeh. Okrem posilnenia obehovej sústavy, posilňuje tiež imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

Efektívny je pri rôznych virózach a bakteriálnych ochoreniach. Podporuje vstrebávanie vitamínov a minerálov do tela, reguluje ich využitie ako aj množstvo vody v tele.

Kryštál s turmalínom  má protizápalový účinok, preto sa využíva na eliminovanie akýchkoľvek zápalov, no hlavne zápalov nervov a mozgových blán.

Blahodarne vplýva na tráviaci trakt, lieči žalúdočné a črevné ťažkosti. Obľúbia si ho tiež budúce mamičky, pretože táto kombinácia kameňov uľahčuje pôrod a tlmí bolesti.

Kryštál s turmalínom  ocenia jedinci, ktorí bojujú s nadváhou alebo chcú stratiť niekoľko kíl, pretože pozitívne vplýva na redukciu tuku v tele a napomáha pri jeho spaľovaní.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Tromlované kamene

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem