Tigrie oko - placka

Cena: 3,20 €
Rozmery 35 - 45 mm
Cena je za 1 kus
Minerál Tigrie oko
Znamenie Blíženci, Panna, Škorpión, Vodnár
Čakra pupka, solar-plexus
Dostupnosť: na sklade
ID 1787

Vyhladená placka z minerálu. Pravidelný tvar, rozmery 35 - 45 mm. Každý kus je unikátny.

Tigrie oko

Tigrie oko musí upútať pozornosť každého človeka najmä svojín zvláštnym a nenapodobiteľným odleskom. Ide o kameň hnedej, zlatej až medovej farby, ktorý sa pri odraze svetla zaujímavo leskne.

Práve pre tento stále meniaci sa lesk sa považuje tigrie oko za kameň zmeny, ktorý neustále pripomína človeku, že v každom živote musia byť zmeny prítomné a akokoľvek ťažké sú, vždy majú svoj význam.

Účinky na dušu

Odraz tigrieho oka pripomína, že zmeny v živote sú jeho nevyhnutnou súčasťou. Rovnako tento kameň pomáha človeku sa s týmito zmenami vyrovnať. Dodáva silu, sebavedomie a odhodlanie na nové začiatky a prináša vnútorný pokoj počas zmien, ktorými človek prechádza.

Zvyšuje odhodlanie a vôľu, ktoré sú pri nových životných situáciách také nevyhnutné. Pomáha človeku rozhodovať sa objektívne a bez rušivých emócii. Prináša tiež odvahu a trpezlivosť. Účinne rovnako odstraňuje všetky pocity beznádeje, ktoré životné zmeny taktiež sprevádzajú.

Tigrie oko zmierňuje pocity strachu, úzkosti a aj celkového napätia. Stabilizuje výkyvy nálad, ktoré človeka obyčajne zbytočne stresujú. Zvyšuje mentálnu jasnosť a zaostruje myšlienky človeka.

Dodáva zmysel veciam, ktoré sa v okolí človeka dejú. Pomáha človeku odlíšiť jeho vlastné potreby od potrieb iných a tým sa upriamiť na to, čo je nutné pre neho samého.

Tigrie oko sa okrem toho považuje za kameň, ktorý prináša šťastie a priťahuje bohatstvo. Na druhej strane však bojuje proti nezdravej nenásytnosti. Dodáva človeku vitalitu a zvyšuje celkovú fyzickú silu.

Veľmi účinný je aj v liečbe psychosomatických ochorení, čo sú fyzické poruchy, ktoré vznikajú na podklade psychického problému.

Tigrie oko rovnako zvyšuje koncentráciu, kreativitu a tvorivosť a potláča chorobnú tvrdohlavosť. V neposlednom rade je tigrie oko kameňom cestovateľov. Ochraňuje najmä tých, ktorí sa vydali na dlhú cestu do cudziny.

Účinky na telo

Tigrie oko posilňuje najmä imunitný systém človeka. Z orgánov je vhodný hlavne na liečbu kostí a kĺbov. Pomáha hojiť zlomeniny kostí, zápaly kĺbov a posilňuje celkovú pevnosť chrbtice.

Prináša energiu pri pocitoch slabosti a vyčerpania a zaháňa letargiu, či frustráciu. Veľmi účinný je aj pri bolestiach a to najmä pri bolestiach hlavy a pri migréne.

Tigrie oko dokáže očistiť telo od toxínov, čím sa stará o jeho celkovú detoxikáciu. V tomto smere pôsobí pozitívne aj pri ochoreniach pečene a hrubého čreva, čo sú orgány nevyhnutné pre detoxikáciu organizmu. Rovnako reguluje metabolizmus človeka.

Priaznivé účinky tigrieho oka sa dajú pozorovať aj na reprodukčných orgánoch a na pohlavnom zdraví. Preventívne pôsobí proti ochoreniam pohlavných orgánov a reguluje sexuálny apetít. Odstraňuje tiež sexuálne napätie medzi dvoma ľuďmi.

Spomenúť treba aj liečebné účinky tigrieho oka pri ochoreniach očí, hrdla a močového mechúra.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Tromlované placky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem