Psi FU - 85mm

Cena: 7,50 €
Materiál keramika
Rozmery 85 x 60 mm
Dostupnosť: na sklade
ID 654

Psi Fu – ochrancovia vchodu.

Psi Fu

V pohľade feng šuej symbolizuje Psi Fu ochranu, šťastie a bohatstvo. Tento mytický tvor je zobrazovaný ako kombinácia draka a lva a je spojený s mnohými pozitívnymi vlastnosťami a energiami. Tu je niekoľko z nich:

  1. Ochrana: Psi Fu je považovaný za ochranného ducha, ktorý odvracia negatívnu energiu a škodlivé vplyvy. Jeho prítomnosť môže posilniť ochranné pole a chrániť domácnosť alebo miesto pred zlými silami.

  2. Šťastie a prosperita: Psi Fu je tiež spojený so šťastím a prosperitou. Jeho prítomnosť má symbolizovať prílev pozitívnej energie a príležitostí, ktoré prispievajú k prosperite a úspechu.

  3. Bohatstvo a hojnosť: Psi Fu má silné spojenie s bohatstvom a hojnosťou. Jeho symbolika sa často pripisuje prilákaní bohatstva a finančnej prosperity do domova alebo obchodného prostredia.

  4. Moc a autorita: Vzhľadom k jeho spojeniu s drakom a levom, Psi Fu predstavuje aj symbol mocenskej autority a sily. Jeho prítomnosť môže symbolizovať vedenie a úspech v podnikaní alebo kariére.

  5. Harmonické vzťahy: Psi Fu je považovaný za symbol harmonických vzťahov a rodinnej jednoty. Jeho prítomnosť môže prispieť k lepšiemu porozumeniu, spolupráci a harmónii v rodine alebo tíme.

Celkovo je Psi Fu vnímaný ako mocný a pozitívny symbol vo feng šuej, ktorý prináša ochranu, šťastie, bohatstvo a harmóniu. Jeho umiestnenie a správne použitie môže prispieť k posilneniu pozitívnej energie a podpore prospešných aspektov života.

Umiestnenie

Podľa feng šuej je dôležité umiestniť Psi Fu na vhodné miesto, aby mohli plniť svoju funkciu ochrany, šťastia a prosperity. Tu sú niektoré tipy, kde je ich vhodné umiestniť:

  1. Vstupná brána alebo vchodové dvere: Psi Fu môžu byť umiestnené pri vstupnej bráne alebo vchodových dverách domu alebo bytu, aby chránili miesto pred negatívnou energiou a škodlivými vplyvmi.

  2. Na pracovný stôl alebo pracovné prostredie: Ak pracujete v kancelárii alebo doma, Psi Fu môžu byť umiestnené na pracovný stôl alebo v pracovnom prostredí, aby pritiahli šťastie a prosperitu do vašej práce a kariéry.

  3. V obchodnom prostredí: Pre podnikateľov môžu byť Psi Fu umiestnené v obchodnom prostredí, napríklad v blízkosti pokladne alebo výkladu, aby pritiahli prosperitu a úspech do podnikania.

  4. V obývacej izbe alebo rodinnom priestore: V domácnosti môžu byť Psi Fu umiestnené v obývacej izbe alebo rodinnom priestore, kde sa stretávajú členovia rodiny, aby prispeli k harmónii, šťastiu a prospechu.

  5. V blízkosti vodných prvkov: Podľa niektorých interpretácií feng šuej sú Psi Fu spojené s vodnými prvkami. Preto ich umiestnenie v blízkosti fontán, rybníkov alebo akvárií môže zvýšiť ich účinok pri pritahovaní prosperity a bohatstva.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvieratá

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem