Vodný drak, červený, 80mm

Cena: 5,99 €
Materiál keramika
Farba červená
Rozmery 80 x 55 mm
Dostupnosť: na sklade
ID 1814

Soška vodného draka. Keramika, červená farba, rozmery 80×55 mm.

Účinky draka

Drak je jeden z najpopulárnejších Feng šuej liekov a silný nositeľ energie jang. Obecne drak symbolizuje úspech, moc, podporuje blahobyt a kariéru. Výrazne chráni rodinu, do domovov prináša radosť a šťastie.

Okrem týchto všeobecných vlastností, ktoré sú spoločné pre všetky druhy drakov, majú ešte vlastnosti podľa farieb. Zlatý drak podporuje bohatstvo a hojnosť. Ak chcete podporiť lásku a vášeň použite červeného draka. Pre povzbudenie zdravia je zase vhodný zelený drak.

Umiestnenie draka

Ako ochrancu rodiny a na pritiahnutie radosti a šťastia umiestnite v blízkosti hlavného vchodu alebo v obývacej izbe.

Pre podporu kariéry, úspechov v práci a na ochranu pred nekalov konkurenciou položte na pracovný stôl alebo niekde na pracovisku.

Zosílený účinok bude mať drak ak ho umiestnite na východnú stranu miestnosti alebo do Vašich priaznivých smerov podľa kua čísla. Svoje kua číslo a priaznivé smery si vypočítate v našom kua kaukulátore.

Nech umiestnite draka kdekoľvek v dome, všade bude mať pozitívny efekt. Vyhnite sa len častiam domu s nižšou energetickou hladinou ako je kúpelňa, záchod a garáž.

Tak isto ho nepokladajte vyššie ako sú Vaše oči alebo naopak príliš nízko. Umiestnenie na zemi môže byť považované ako prejav neúcty voči symbolu.

Maximálny počet drakov v dome by nemal presiahnuť päť. Rátajú sa sem všetky vyobrazenía drakov, či už sošky, obrázky atď.

Obsah balenia

Balenie obsahuje samotný symbol v papierovej krabičke + stručný návod na jeho umiestnenie.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvieratá

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem