Drak s ingotmi

Cena: 4,99 €
Materiál keramika
Farba zlatá
Rozmery 85 x 75 mm
Dostupnosť: vypredané

Soška zlatého draka sediaceho na ingotoch. Drak je stočený do klbka, s hlavou otočenou do zadu, z ktorej šľahajú plamene. Keramika, rozmery 85×75 mm.

Účinky draka

Drak je jeden z najpopulárnejších Feng šuej liekov a silný nositeľ energie jang. Obecne drak symbolizuje úspech, moc, podporuje blahobyt a kariéru. Výrazne chráni rodinu, do domovov prináša radosť a šťastie.

Okrem týchto všeobecných vlastností, ktoré sú spoločné pre všetky druhy drakov, majú ešte vlastnosti podľa farieb. Zlatý drak podporuje bohatstvo a hojnosť. Ak chcete podporiť lásku a vášeň použite červeného draka. Pre povzbudenie zdravia je zase vhodný zelený drak.

Umiestnenie draka

Nech umiestnite draka kdekoľvek v dome, všade bude mať pozitívny efekt. Vyhnite sa len častiam domu s nižšou energetickou hladinou ako je kúpelňa, záchod a garáž.

Taktiež nepokladajte draka vyššie ako sú Vaše oči alebo naopak príliš nízko, na zem. Takéto umiestnenie môže byť považované ako prejav neúcty voči symbolu.

Maximálny počet drakov v dome by nemal presiahnuť päť. Rátajú sa sem všetky vyobrazenia drakov, či už sošky, obrázky atď.

Veľmi vhodné miesto pre draka je pracovný stôl alebo kancelária. Takto umiestnený symbol podporí rozvoj Vašej kariéry, prinesie úspechy v práci a ochráni pred nekalov konkurenciou.

Drak v blízkosti hlavného vchodu alebo v obývacej izbe zase ochráni rodinu, prinesie do domu radosť a šťastie.

Ak chcete umiestniť draka podľa svetových strán, tak patrí na východ. Alebo ho môžete položiť do Vašich priaznivých smerov podľa kua čísla a podľa oblastí, ktoré chcete posilniť. Svoje kua číslo a priaznivé smery si vypočítate v našom kua kaukulátore.

Obsah balenia

Balenie obsahuje samotný symbol v papierovej krabičke + stručný návod na jeho umiestnenie.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvieratá

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem