Červený náramok proti urieknutiu - slnečnica, krútený

Cena: 3,30 €
Rozmery 17 - 22 cm
Dostupnosť: na sklade

Kabbalah náramok z krútenej šnúrky s príveskom slnečnica. Zapínanie je na karabínku a predĺžovaciu retiazku. Nastaviteľná veľkosť 17 – 22 cm.

Účinky

Kabbalah náramok chráni pred ľuďmi, z ktorých srší negatívna energia, sú neprajní,závis­tliví, žiarliví alebo nepríjemní. Chráni pred chorobami a inými nešťastiami a naopak, dodáva istotu a bezpečie.

O urieknutí hovoríme vtedy, ak škodu napácha nepriateľský alebo závistlivý pohľad, prípadne nevrelé zazeranie. Takéto pohľady dokážu človeka negatívne ovplyvniť a obmedziť jeho schopnosti dosiahnuť maximum v každej oblasti života.

Nosenie

Najlepším spôsobom ochrany pred urieknutím je nosenie červeného náramku. Náramok sa nosí na zápästí ľavej ruky, pretože negatívna energia je prijímaná ľavou stranou tela.

Ak chcete silu náramku znásobiť, mal by vám ho pripevniť na ruku niekto, kto vám je blízky.

Kabalah náramok a celebrity

Aj mnoho slávnych ľudí už pochopilo, že od urieknutia sa treba chrániť. K celebritám, ktoré využívajú silu červených náramkov proti urieknutiu patria napríklad Madonna, Mariah Carey, Victoria Beckham, Reese Witherspoon, Anthony Kiedis, Gwyneth Paltrow, Kylie Minogue, Mick Jagger, či Lucy Liu.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Kabbalah - červené náramky proti urieknutiu