Zvonkohra - korytnačka, dlhovekosť

Cena: 8,99 €
Materiál mosadz
Rozmery cca 48 x 8 cm
Dostupnosť: na sklade
ID 1831

Pekná zvonkohra s príjemným zvukom. Materiál mosadz, päť rubičiek, korytnačka, mince nekonečný uzol. Celková dĺžka zvonkohry cca 48cm.

Korytnačka

Korytnačka má v pohľade feng šuej niekoľko symbolických významov:

  1. Dlhovekosť a trvanlivosť: Korytnačka je často považovaná za symbol dlhovekosti a trvanlivosti. Jej dlhý život a schopnosť prežiť v rôznych prostrediach ju robia symbolom dlhého a stabilného života.

  2. Ochrana a stabilita: Korytnačka je spojená s pocitom ochrany a stability. Jej kôra poskytuje útočisko a ochranu, čo môže symbolizovať pocit bezpečia a istoty.

  3. Múdrosť a pokoj: Vďaka pomalému pohybu a pokojnému správaniu je korytnačka často chápaná ako symbol múdrosti a vnútorného pokoja. Jej pokojný prístup k životu môže byť inšpiráciou pre harmonický a vyvážený životný štýl.

  4. Dôslednosť a vytrvalosť: Korytnačka je známa svojou dôslednosťou a vytrvalosťou. Jej schopnosť pomaly ale isto postupovať vpred môže byť symbolom trpezlivosti a odhodlania dosiahnuť ciele.

Celkovo je korytnačka vnímaná ako pozitívny symbol vo feng šuej, ktorý prináša dlhovekosť, ochranu, stabilitu, múdrosť a dôslednosť do domova alebo pracovného prostredia. Jej obraz alebo prítomnosť môže pomôcť posilniť pozitívnu energiu a podporiť vyvážený a harmónický život.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvonkohry Feng shui

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem