Tigrie oko - shamballa náramok

Cena: 8,99 €
Čakra pupka, solar-plexus
Farba hnedá
Minerál Tigrie oko
Veľkosť 16 - 25 cm
Znamenie Blíženci, Lev, Panna
Dostupnosť: na sklade

Náramky shamballa sú dnes populárne po celom svete. Ide o šperk, ktorý je vyrobený zo šnúrky, zapletenej v špeciálnych uzloch, ktoré vychádzajú z makramé.

V uzloch sú vpletené koráliky alebo liečivé kamene, ktoré majú množstvo účinkov na telo a ducha. Aj keď pozná náramky shamballa skoro každý, len málokto skutočne vie, že predstavujú niečo viac ako štýlový módny doplnok.

Pôvod názvu shamballa treba hľadať vo východných náboženstvách. Budhisti v Tibete a Indii veria, že Shamballa je mystické kráľovstvo, ktoré je vo svojej podstate utópiou. Je to miesto, ktoré je naplnené pokojom, láskou, osvietením, čistotou a dokonalosťou.

Podľa legiend leží Shamballa nad Himalájami a jej brány prekročia len ľudia, ktorí majú špeciálne karmické prepojenie. Budhisti rovnako veria, že Shamballa nie je len záležitosťou ich náboženstva, ale že sa do nej môže dostať aj človek, ktorý budhizmus nevyznáva.

Každý kameň, zapletený v náramku Shamballa, môže predstavovať nejaký minulý zážitok. Niečo čo človek, ktorý ho nosí prežil alebo niečo, nad čím zvíťazil. Ľuďom, ktorí ho nosia, by mal priniesť duchovné posolstvo.

Shamballa dodáva silu a pomáha pri meditácii. Ak máte záujem o náramok shamballa vyberte si ten, ktorý je z kameňov a farieb, ktoré sú vám najbližšie.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Shamballa náramky

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem