Stromček šťastia tyrkenit - mini

Cena: 6,99 €
Rozmery cca 70 mm
Dostupnosť: na sklade

Stromček šťastia z polodrahokamu howlit tyrkenit na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke. Na podstavci sa nachádza dekoračná tabuľka zlatej farby s nápisom „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromčeky šťastia z tyrkenitu sú známe tým, že dokážu veľmi účinne potlačiť hnev a zlosť. Preto sú vhodné pre ľudí, ktorí nedokážu kontrolovať tieto emócie tak, ako by chceli. Rovnako dokáže stromček pohltiť hnev, ktorý sa nachádza v miestnosti.

Stromček šťastia z tohto kameňa odstráni tiež prebytočnú úzkosť, strach a obavy. Jeho silu ocenia aj ľudia, ktorí denne bojujú s obrovským stresom, keďže stromček ho dokáže účinne odbúrať.

Prebúdza tiež v človeku záujem o okolie a bráni nadmernej sebeckosti. Rovnako sa hodí tým, ktorí majú problém s motiváciou a lenivosťou. Kameň posilňuje silnú vôľu a dodáva človeku cieľavedomosť i chuť konať. S tyrkenitovým stromčekom tak človek ľahšie splní to, čo si zaumieni a posunie svoj život správnym smerom.

V neposlednom rade treba spomenúť, že stromček šťastia s tyrkenitu je vhodným doplnkom do spálne, keďže podporuje zdravý spánok a sny.

Použitie

Umiestnite do obývačky, na chodbu alebo podarujte svojmu blízkemu ako symbol šťastia.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Stromčeky šťastia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem