Stromček šťastia chalcedón - mini

Cena: 8,99 €
Minerál Chalcedón
Rozmery cca 70 mm
Dostupnosť: na sklade
ID 432

Stromček šťastia z polodrahokamu chalcedón na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke. Na podstavci sa nachádza dekoračná tabuľka zlatej farby s nápisom „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromček šťastia z chalcedónu chráni pred negatívnou energiou, ktorú tento kameň účinne absorbuje. Stromček rovnako bojuje proti negatívnym pocitom a strachu a na druhej strane rozvíja pozitívne emócie. Preto je vhodný pre ľudí, ktorí prežívajú neľahké obdobie a potrebujú dodať radosť do života, či vnútorný pokoj a stabilitu.

Stromček prináša mier duši aj mysli, ktoré navyše harmonizuje a dovoľuje im tak fungovať ako spokojnému celku. Človek sa tak dokáže lepšie rozhodnúť, čo je preňho dobré a čo naopak nie je.

Stromček z chalcedónu rovnako rozvíja ľudskú štedrosť a láskavosť. Učí človeka prejavovať dobrú vôľu a rešpektovať všetkých, ktorí si to zaslúžia. Dodáva tiež optimizmus a chuť do života, čo opäť poslúži najmä ľuďom, ktorí prežívajú náročné životné obdobie alebo sú pod veľkým stresom.

S chalcedónovým stromčekom šťastia zvládne človek všetky životné zlomy ľahšie. Stromček pomáha tiež zlepšovať mentálne funkcie. Zlepšuje myslenie i pamäť a tým aj učenie. Veľmi užitočný je pri učení cudzích jazykov.

V neposlednom rade treba spomenúť, že ak človek umiestni chalcedónový stromček do spálne, prinesie mu krásne sny. V detských izbách zas dodá stromček hravosť deťom.

Použitie

Umiestnite do obývačky, na chodbu alebo podarujte svojmu blízkemu ako symbol šťastia.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Stromčeky šťastia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem