Stromček šťastia ametyst - mini

Cena: 8,99 €
Minerál Ametyst
Rozmery cca 70 mm
Dostupnosť: vypredané
ID 441

Stromček šťastia z polodrahokamu ametyst na podstavci z bieleho kameňa. Originál ručná výroba, každý kus je jedinečný! Výška stromčeka cca 70 mm, balené v darčekovej papierovej škatuľke. Na podstavci sa nachádza dekoračná tabuľka zlatej farby s nápisom „Stromček šťastia“.

Účinky

Stromček šťastia z ametystu je vhodný pre každého, kto potrebuje očistiť dušu a myseľ. Pomôže tiež každému, kto je každý deň zaťažený stresom, pretože dokáže odpútať pozornosť človeka od zbytočných starostí, vždy keď to potrebuje.

Stromček z ametystu je určený i ľuďom, ktorí sú nerozhodní. Dodáva silu rozhodnúť sa a rovnako ukazuje človeku reálne ciele, ku ktorým by sa mal v živote uberať.

Stromček zlepšuje sústredenie sa a pozornosť. Zvyšuje tak potenciál učiť sa nové veci. Veľmi účinne tiež dokáže človeka motivovať. Stromček z ametystu pomôže tiež každému, kto trpí búrlivými zmenami nálad. Takýchto ľudí dokáže upokojiť a zmierniť ich výbuchy. Eliminuje pocity strachu a úzkosti, čím ďalej prináša pokoj duši a mysli.

So stromčekom z ametystu dokáže človek otvoriť svoju myseľ progresívnym myšlienkam a zbaviť sa svojich predsudkov. Ametyst vo všeobecnosti premieňa negatívnu energiu na pozitívnu.

Stromčeky z tohto kameňa dokážu tiež pohltiť z prostredia elektromagnetický smog, ktorý vzniká používaním elektrických zariadení, najmä používaním počítačov.

Použitie

Umiestnite do obývačky, na chodbu alebo podarujte svojmu blízkemu ako symbol šťastia.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Stromčeky šťastia

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem