Ruženín - náhrdelník 44 - 51cm

Cena: 4,90 €
Znamenie Býk, Váhy
Čakra srdca
Farba ružová
Minerál Ruženín
Veľkosť 44 - 51 cm
Dostupnosť: na sklade

Náhrdelník z nepravidelných tromlovaných kúskov ruženínu s postriebreným zapínaním a predlžovacou retiazkou . Náhrdelník je navlečený na kvalitnom kovovom lanku, ktoré pekne drží tvar a nekrúti sa ako náhrdelníky na silone. Nastavitelná dĺžka 44–51 cm.

Už na prvý pohľad tento ružový kamienok pôsobí veľmi nežne a jemne. Pocity, ktoré evokuje nie sú náhodné, pretože ruženín je kameňom lásky už od nepamäti. Tento názov sa neustále spájal s Amorom a Erosom, ktorí sú bohmi lásky. Tiež v Egypte bol ruženínový šperk uznávaným amuletom, ktorí nosili deti, dospelí, starci, skrátka všetci bez ohľadu na vek.

Účinky na ducha

Nosenie tohto nežného náhrdelníka z ruženínu sa odporúča každému človeku, ktorí má problémy s láskou. Pomôže uvedomiť si, že človek nebude mať plnohodnotný láskyplný vzťah dovtedy, kým prv nezačne milovať sám seba.

Kameň pomôže jedincovi prijať seba samotného a mať sa rád. Obľúbeným je u tých, ktorí trpia pocitom menejcennosti a komplexmi, ktoré vyústili do porúch ako je napríklad bulímia, či anorexia.

Ruženínový náhrdelník priťahuje lásku, udržiava ju a vyžaruje. Vylieči zlomené, či ranené srdce a naopak, tým ktorí lásku ešte nenašli pomôže otvoriť oči a vidieť to, čo doteraz nevideli. Náhrdelník sa odporúča tiež vtedy, keď už majiteľ vzťah má, pretože tento jemný šperk posilňuje vernosť a dodáva viac lásky a šťastia do vzťahu.

Tí ľudia, ktorí mávajú problémy s vyjadrovaním svojich pocitov, ba niekedy aj ich chápaním, si veľmi obľúbia tento šperk. Pomôže vyjadrovať a pochopiť svoje pocity a rozumieť pocitom ľudí okolo nás.

Ružový kamienok je vynikajúcim spoločníkom tých, ktorí v minulosti zažili nepríjemnú situáciu, ktorá im ublížila, pociťujú smútok a žiaľ. Prinesie im do života pokoj, mier a pomôže vyrovnať sa s tým negatívnym.

Odporúča sa tiež tým jedincom, ktorí sú umelecky založení a potrebujú k výkonu svojej práce kreativitu a nápady.

Účinky na telo

Kameň lásky alebo kameň srdca nedostal toto pomenovanie, či prívlastok náhodou. Šperk z ruženínu sa láskyplne stará o správnu funkciu srdca, s ktorým je spojená aj obehová sústava. Podporuje jej fungovanie, ako aj optimálne prúdenie tekutín v tele.

Znižuje vysoký krvný tlak, a naopak nízky zvyšuje. Pomáha uvoľňovať škodlivé látky a nečistoty z tela von, čím sa prečistia aj orgány tela, hlavne pečeň, obličky a slezina.

Vynikajúci vplyv má tiež pre ľudí, ktorí majú dýchacie problémy, ochorenia pľúc, priedušiek, či astmu. Kameň potláča a tlmí všetky druhy bolesti, preto je vyhľadávaným kameňom tehotných žien.

Ocenia ho tiež ženy, ktoré sa snažia otehotnieť a majú s tým ťažkosti. Ružový kamienok prináša rozmnožovacím orgánom vitalitu, regeneráciu a zvyšuje plodnosť.

Ruženínový náhrdelník sa odporúča nosiť tým, ktorí silou mocou nechcú zostarnúť, kameň dokáže posunúť príznaky starnutia. No odporúča sa tiež tým, ktorí trpia Alzheimerovou alebo Parkinsonovou chorobou, stareckou demenciou, či nadváhou. Ruženín je vyhľadávaným spoločníkom pri dietách a chudnutí.

Čistenie a nabíjanie

Náhrdelník z ruženínu sa čistí tak, že sa vloží pod studenú tečúcu vodu. Nabíja sa na mesačnom svetle. Túto očistu opakujeme pri dennom nosení raz za týždeň, inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Býk, Váhy
Kamene a výrobky z minerálu - Ruženín
Ďalšie produkty z kategorie - Náhrdelníky z drahych kameňov

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem