Oves - kapry pre bohatstvo 2

Cena: 3,20 €
Rozmery 34 x 3 cm
Dostupnosť: na sklade
ID 1825

Oves s kaprami na prilákanie bohatstva a hojnosti. Talizman sa skladá z troch sošiek kaprov s mincami, uviazaných na červenom povrázku. Kapry sú zlatej farby a veľkosť jednej sošky je cca 27×23 mm. Oves je dole ukončený strapcami. Celková dĺžka talizmanu je 33 cm.

Kapor

Kapor je jeden z mnohých symbolov vo feng šuej, ktorý nesie svoj vlastný význam a symboliku. Tu je niekoľko interpretácií, ako je kapor chápaný v rámci feng šuej:

  1. Bohatstvo a prosperita: Kapor je spojený s bohatstvom a prosperitou. Jeho tvar a farba symbolizujú príliv a tok financií a prosperity.

  2. Šťastná kariéra: Vzhľadom na to, že kapor je ryba, je tiež spojený s úspechom v kariére. Jeho umiesnenie na pracovnom stole alebo v kancelárii by mal priniesť šťastie a úspech v pracovnom živote.

  3. Dlhovekosť: Kapor spojený s dlhým životom. Verí sa, že jeho symbolika prináša dlhověkosť a šťastie.

  4. Rodinná harmónia: Kapor je tiež chápaný ako symbol harmónie a pokojného rodinného života. Jeho prítomnosť v dome by mala podporovať harmóniu medzi členmi rodiny.

  5. Ochrana: Kapor má ochranné vlastnosti a môže chrániť domácnosť pred negatívnymi energiami a zlým šťastím.

Celkovo je kapor mocný symbol, ktorý prináša šťastie, prosperitu, harmóniu a ochranu do domova alebo pracovného prostredia. Je to jedna z mnohých položiek, ktoré môžu byť použité na posilnenie pozitívnej energie a podporu žiaducich aspektov života podľa princípov feng šuej.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvony

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem