Obsidián vločkový - náhrdelník 44-51cm

Cena: 4,90 €
Znamenie Váhy, Škorpión, Kozorožec
Čakra základná
Farba čierná
Minerál Obsidián
Veľkosť 44 - 51 cm
Dostupnosť: na sklade

Náhrdelník z nepravidelných tromlovaných kúskov obsidianu s postriebreným zapínaním a predlžovacou retiazkou. Náhrdelník je navlečený na kvalitnom kovovom lanku, ktoré pekne drží tvar a nekrúti sa ako náhrdelníky na silone. Nastavitelná dĺžka 44–51 cm.

Obsidán vločkový je sopečné sklo, ktoré sa vytvorilo rýchlym ochladením lávy. Preto kameň získal špecifické sfarbenie. Obsahuje čierny podklad, na ktorom sú biele fliačky, ktoré pripomínajú snehové vločky. Obsidián vločkový bol neustále uctievaným amuletom, pretože prináša ochranu a sebadôveru.

Účinky na ducha

Tento zaujímavý kameň má mnoho schopností, no jednou z nich je absorbcia negatívnej energie a vysielanie tej pozitívnej. Kameň dokáže nasávať zlé sily a myšlienky, ktoré sa raz za čas vyskytujú u každého z nás. Odbúra bolestivé a nepríjemné spomienky, ktoré v človeku vytvárajú blokády a bloky.

Majiteľ náhrdelníka sa ľahšie dokáže odpútať od vplyvov z vonkajšieho prostredia, a zamerať sa na svoje vnútro a dušu. Človek odhalí, doteraz skryté a nenájdené sny, túžby a želania. Uvidí ukryté problémy, ktoré je potrebné vyriešiť , a tak sa oslobodiť a vydať sa na novú cestu.

Nositeľ šperku okamžite pocíti pozitívnu zmenu, začne veriť sám sebe, svojim schopnostiam, získa odvahu na to, aby dokázal v živote to, čo už mal urobiť dávno.

Ocenia ho tiež jedinci, ktorí prežili traumu alebo šok, na ktorý majú veľmi negatívne spomienky, ktoré ich brzdia v dosahovaní cieľov a posúvaním sa ďalej v živote. Kameň podporí rast osobnosti a otvára človeku nové možnosti a alternatívy.

Nosenie sa odporúča tým, ktorí mávajú strach a obavy, také silné, že vyústili až do fóbií a paranoje. Obsidián je ochranným kameňom, preto nositeľ náramku pocíti bezpečie a istotu.

Účinky na telo

Vločkový kameň má detoxikačné vlastnosti, preto dokáže z tela vyplaviť látky, ktoré poškodzujú telo. Intenzívne vplýva na silu kostí, kĺbov a lieči ich ochorenia. Pomáha odstrániť tiež tráviace a zažívacie ťažkosti.

Tento krásny šperk posilňuje látkovú výmenu, s ktorou je úzko späté vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok do tela.

Ocenia ho jedinci, ktorí trpeli nehodu či nešťastie, a preto je ich telo doráňané a obsahuje otvorené rany, modriny, či jazvy. Práve tieto ťažkosti dokáže obsidián vločkový odstrániť pomocou svojej schopnosti rýchleho hojenia rán.

Obsidián vločkový sa využíva ako silný ochranca pred chorobami a ochoreniami, či už ide o vírusy alebo infekcie. Kameň pozitívne vplýva na obranyschopnosť organizmu a imunitu. Jeho silný protizápalový účinok nájde využitie v liečení akýchkoľvek zápalov, no tiež horúčok a teplôt.

Čistenie a nabíjanie

Obsidian sa čistí pod prúdom tečúcej vody a nabíja na slnečnom alebo mesačnom svetle.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Váhy, Škorpión, Kozorožec
Kamene a výrobky z minerálu - Obsidián
Ďalšie produkty z kategorie - Náhrdelníky z drahych kameňov

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem