Kryštál - náhrdelník 90cm

Cena: 6,90 €
Znamenie Lev, Kozorožec, Vodnár
Čakra čela, korunná
Farba priežračná
Veľkosť 90 cm
Dostupnosť: na sklade

Náhrdelník z nepravidelných kamienkov polodrahokamu kryštál. Náhrdelník je navlečený na kvalitnom kovovom lanku, ktoré pekne drží tvar a nekrúti sa ako náhrdelníky na silone.

Aby sa dal nosiť aj vo dvoch radoch, ako je vyobrazené na fotke, bolo na náhrdelníku použité zapínanie na karabinku. Náhrdelníky tejto dĺžky a bez zapínania totiž v dvoch radoch neprevlečiete cez hlavu. Minerál kryštál, farba zapínania platina, dĺžka cca 90 cm.

Účinky kryštálu

Kryštál ako univerzálny kameň môžete použiť ako náhradu za ktorýkoľvek iný kameň, na ktorúkoľvek čakru.

Kryštál výrazne harmonizuje priestor, neutralizuje negatívne energie, pohlcuje elektromagnetický smog, odrušuje patogenne zóny.

Čistenie a nabíjanie

Jedna zo žiaducich vlastnosti polodrahokamov je, že absorbujú negatívne energie, ktoré by inak ohrozovali nás. Tieto energie sa v kameňoch hromadia a je potrebné ich dostať von. Inak sa preplnia a stratia svoje ochranné vlastnosti. Niekedy môže prísť až k fyzickému poškodeniu kameňov, ako je zmena farby alebo prasknutie minerálu.

Kryštál čistíme od negatívnych energií tak, že ho krátko opláchneme pod studenou tečúcou vodou. Po očiste ho dôkladne osušíme utierkou.

V ďalšom kroku je potrebné náhrdelník naplniť pozitívnou energiou. Kryštál nabíjame tak, že ho položíme ráno alebo podvečer na slniečko. Cez obed je slnko prisilné a mohlo by spôsobiť zmenu sfarbenia kameňov. Alebo môžeme kryštál nabíjať na mesačnom svetle.

Túto obnovu kameňov prevádzame pri dennom nosení jeden krát do týždňa. Inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Lev, Kozorožec, Vodnár
Ďalšie produkty z kategorie - Náhrdelníky z drahych kameňov

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem