Jaspis červený - náhrdelník 90cm

Cena: 6,90 €
Znamenie Panna, Vodnár, Ryby
Čakra základná
Farba červená
Minerál Jaspis
Veľkosť cca 90 cm
Dostupnosť: na sklade

Náhrdelník z nepravidelných kamienkov polodrahokamu jaspis červený. Náhrdelník je navlečený na kvalitnom kovovom lanku, ktoré pekne drží tvar a nekrúti sa ako náhrdelníky na silone.

Aby sa dal nosiť aj vo dvoch radoch, ako je vyobrazené na fotke, bolo na náhrdelníku použité zapínanie na karabinku. Náhrdelníky tejto dĺžky a bez zapínania totiž v dvoch radoch neprevlečiete cez hlavu. Minerál jaspis, farba zapínania platina, dĺžka cca 90 cm.

Účinky jaspisu

Jaspis červený, kameň odvahy a vitality posiľuje sebadôveru, pevnú vôľu, odvahu a vitalitu. Podporuje nezištnosť, empatiu, skromnosť a šľachetnosť. Ukľudňuje emócie, urovnáva hádky, povzbudzuje nás k vytrvalosti a pomáha dotiahnuť načaté veci.

Jaspis červený podporuje obehový systém, pomáha liečiť žalúdočné a zažívacie potiaže, poruchy krvotvorby. Detoxikuje organizmus, posilňuje imunitu, pomáha pri chorobách žlčníka, obličiek a pečene. Významne harmonizuje priestor, pohlcuje elektromagnetic­ký smog.

Indikácie

poruchy krvného obehu, egoizmus, vyčerpanosť, žalúdočné potiaže, nekľud, nervozita, strach, zažívacie potiaže, nedostatok energie, stres, citový chlad, elektromagnetický smog, poruchy imunity, nedostatočná sebadôvera, hádky, slabá vôľa, choroby obličiek, rozčúlenie, choroby žlčníka, napätie

Čistenie a nabíjanie

Jedna zo žiaducich vlastnosti polodrahokamov je, že absorbujú negatívne energie, ktoré by inak ohrozovali nás. Tieto energie sa v kameňoch hromadia a je potrebné ich dostať von. Inak sa preplnia a stratia svoje ochranné vlastnosti. Niekedy môže prísť až k fyzickému poškodeniu kameňov, ako je zmena farby alebo prasknutie minerálu.

Jaspis čistíme od negatívnych energií tak, že ho krátko opláchneme pod studenou tečúcou vodou. Po očiste ho dôkladne osušíme utierkou.

V ďalšom kroku je potrebné náhrdelník naplniť pozitívnou energiou. Jaspis nabíjame tak, že ho položíme ráno alebo podvečer na slniečko. Cez obed je slnko prisilné a mohlo by spôsobiť zmenu sfarbenia kameňov. Alebo môžeme jaspis nabíjať na mesačnom svetle.

Túto obnovu kameňov prevádzame pri dennom nosení jeden krát do týždňa. Inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Panna, Vodnár, Ryby
Kamene a výrobky z minerálu - Jaspis
Ďalšie produkty z kategorie - Náhrdelníky z drahych kameňov

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem