Červený náramok proti urieknutiu

Cena: 2,80 €
Rozmery 16 - 22 cm
Dostupnosť: vypredané

Negatívna energia číha na každého z nás. V okolí človeka sa vyskytuje v mnohých podobách a formách. Jedným z nebezpečenstiev, ktoré na nás číha v každej sekunde, je aj urieknutie.

Urieknutie

Od dávnych čias sa verí, že ľudia majú schopnosť ubližovať pohľadom. V takomto prípade ide o urieknutie a vie sa, že za urieknutím sa skrýva naozaj silná negatívna sila.

Vo všeobecnosti hovoríme o urieknutí vtedy, ak škodu napácha nepriateľský alebo závistlivý pohľad, prípadne nevrelé zazeranie. Takéto pohľady dokážu človeka negatívne ovplyvniť a obmedziť jeho schopnosti dosiahnuť maximum v každej oblasti života. Urieknutie rozhodne netreba podceniť.

Človek, ktorý nedokáže pochopiť silu možného urieknutia sa skôr, či neskôr určite stane jeho obeťou. Práve preto treba brať možnosť urieknutia vážne a chrániť sa pred ním. Najlepším spôsobom je nosenie červeného náramku proti urieknutiu.

Nosenie náramku proti urieknutiu

Náramok proti urieknutiu by mal človek nosiť na zápästí ľavej ruky. Pretože, práve ľavá strana tela je tá, ktorou prijímajú podnety telo aj duša. Červený náramok na ľavom zápästí predstavuje kanál, ktorým sa človek spojí s pozitívnou energiou. Tá ho následne ochráni pred urieknutím.

Ak chcete silu náramku znásobiť, mal by vám ho pripevniť na ruku niekto, kto vám je blízky.

Aj mnoho slávnych ľudí už pochopilo, že od urieknutia sa treba chrániť. K celebritám, ktoré využívajú silu červených náramkov proti urieknutiu patria napríklad Madonna, Mariah Carey, Victoria Beckham, Reese Witherspoon, Anthony Kiedis, Gwyneth Paltrow, Kylie Minogue, Mick Jagger, či Lucy Liu.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Kabbalah - červené náramky proti urieknutiu

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem