Avanturín zelený - náhrdelník 90cm

Cena: 6,90 €
Znamenie Býk, Rak, Strelec
Čakra srdca
Farba zelená
Veľkosť cca 90 cm
Dostupnosť: na sklade

Náhrdelník z nepravidelných kamienkov polodrahokamu avanturín zelený. Náhrdelník je navlečený na kvalitnom kovovom lanku, ktoré pekne drží tvar a nekrúti sa ako náhrdelníky na silone.

Aby sa dal nosiť aj vo dvoch radoch, ako je vyobrazené na fotke, bolo na náhrdelníku použité zapínanie na karabinku. Náhrdelníky tejto dĺžky a bez zapínania totiž v dvoch radoch neprevlečiete cez hlavu. Minerál avanturín, farba zapínania platina, dĺžka cca 90 cm.

Účinky avanturínu

Avanturín ako kameň nebeského kľudu tíši emócie, rozčúlenie, negatívne myšlienky, stres, strach a napätie. Vnáša do života radosť, nádej, pokoj, odbúrava starosti, posiluje sebadôveru, podporuje kľudný spánok.

Avanturín má pozitívny vplyv na srdce, stabilizuje krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, má protizápalové účinky. Mierni kožné problémy, bolesti hlavy, migrény, upokojuje oči, alergie, posiluje imunitný systém. Podporuje látkovú výmenu, mierni nadmernú chuť k jedlu.

Indikácie

napätie, srdečné potiaže, negatívne myšlienky, alergie, rozčúlenie, nedostatočná sebadôvera, vysoký cholesterol, poruchy imunity, nespavosť, kožné problémy, bolesti hlavy, prejedanie, zápaly, stres, psychosomatické problémy, vysoký krvný tlak

Čistenie a nabíjanie

Jedna zo žiaducich vlastnosti polodrahokamov je, že absorbujú negatívne energie, ktoré by inak ohrozovali nás. Tieto energie sa v kameňoch hromadia a je potrebné ich dostať von. Inak sa preplnia a stratia svoje ochranné vlastnosti. Niekedy môže prísť až k fyzickému poškodeniu kameňov, ako je zmena farby alebo prasknutie minerálu.

Avanturín čistíme od negatívnych energií tak, že ho krátko opláchneme pod studenou tečúcou vodou. Po očiste ho dôkladne osušíme utierkou.

V ďalšom kroku je potrebné náhrdelník naplniť pozitívnou energiou. Avanturín nabíjame tak, že ho položíme ráno alebo podvečer na slniečko. Cez obed je slnko prisilné a mohlo by spôsobiť zmenu sfarbenia kameňov. Alebo môžeme avanturín nabíjať na mesačnom svetle.

Túto obnovu kameňov prevádzame pri dennom nosení jeden krát do týždňa. Inak podľa potreby.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Býk, Rak, Strelec
Ďalšie produkty z kategorie - Náhrdelníky z drahych kameňov

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií. Rozumiem