Jadeit - náramok, srdiečko

Cena: 4,20 €
Znamenie Rak, Váhy, Ryby
Čakra srdca
Farba zelená
Minerál Jadeit
Veľkosť 19 cm
Dostupnosť: na sklade

Jadeit náramok pozostáva z drobných kamienkov, nepravidelného tvaru, ktoré sú navlečené na silnom a kvalitnom kovovom lanku. Zapínanie je ozdobné, v tvare srdca, a vyznačuje, okrem pekného vzhľadu aj veľmi jednoduchou manipuláciou. Dĺžka náramku cca 19 cm.

Jadeit sa stal obľúbeným kameňom Európy, Ázie, ale aj dávnej mayskej civilizácie. Doteraz je uznávaný ako amulet a silný milostný kameň, ktorý dokáže prilákať lásku. Jadeit symbolizuje päť cností: milosrdenstvo, skromnosť, odvahu, spravodlivosť a múdrosť.

Účinky na ducha

Jemný náramok z tohto magického kameňa posilňuje telo a dodáva mu vitalitu. Odporúča sa preto jedincom, trpiacim častou únavou, ktorá je následne spätá s podráždenosťou.

Upokojujúce účinky tohto náramku vytvárajú harmóniu tela a duše, a tým stabilizujú osobnosť. Je vhodný pre ľudí, ktorí už dlhšiu dobu v sebe udržiavajú negatívne myšlienky a nevedia ich eliminovať. Jadeit náramok odhalí všetko negatívne, čo je ukryté v hĺbke duše, ukľudní myseľ a podnieti zrod nových pozitívnych myšlienok.

Jadeit získal prívlastok kameň snov, vďaka tomu, že zjednodušuje výklad snov, pomáha nachádzať myšlienkové spojitosti a utvára správny pohľad do vnútra veci. Kameňom snov je aj preto, že pomáha plniť tajné želania a sny.

Doporučuje sa tiež jedincom, ktorí trpia nedostatočnou sebaistotou a sebavedomím. Jadeitový šperk pomáha pri spoznávaní seba samého a dodáva odvahu prejaviť svoju osobnosť a ukázať, kým v skutočnosti sme.

Účinky na telo

Hlavnou oblasťou, na ktorú sa špecializuje je činnosť orgánov, ktoré majú na starosti filtráciu a vylučovanie. Priaznivo vplýva na funkciu obličiek a nadobličiek, ktoré odstraňujú z tela škodlivé látky, tiež vyrovnáva pomer kyslého a zásaditého prostredia v tele.

Podporuje funkciu orgánov, ktoré čistia krv. Posilňuje imunitný systém, zbavuje organizmus toxínov a utišuje horúčky.

Ak ste utrpeli nepríjemnú nehodu, po ktorej Vám ostali jazvy a stehy, tak Jadeit náramok Vám bude nápomocný, pretože urýchľuje hojenie rán.

Jadeit sa stal častým spoločníkom tehotných žien, pretože priaznivo pôsobí na pôrod a minimalizuje krvácanie. Avšak, ak ešte len túžite po malej ratolesti, tak tento nežný šperk zvyšuje plodnosť a odstraňuje citové blokády, ktoré bránia v otehotnení.

Čistenie a nabíjanie

Tak ako aj ostatné kamene sa jadeit vyznačuje veľkou citlivosťou na teplotné zmeny, preto sa odporúča čistenie a nabíjanie raz za týždeň. Jadeit sa čistí pod prúdom vlažnej vody a nabíja sa na priamom slnku dovtedy, kým necítime, že je plný energie.


Kam ďalej?

Kamene a výrobky pre znamenie - Rak, Váhy, Ryby
Kamene a výrobky z minerálu - Jadeit
Ďalšie produkty z kategorie - Energetické náramky