Drak na minciach

Cena: 4,99 €
Materiál keramika
Farba zlatá
Rozmery 75 x 72 mm
Dostupnosť: na sklade

Soška zlatého draka sediaceho na minciach. Drak je stočený do klbka, s hlavou podopretou ingotom. Keramika, rozmery 75×72 mm.

Účinky

Drak patrí medzi najúčinnejšie Feng šuej talizmany a symboly energie jang. Všeobecne je drak na Východe blahodárnou, nebeskou mocnosťou, symbol duchovnej sily, ochranca rodiny a harmónie.

Drak privoláva pozitívnu energiu, chráni obydlie a odháňa zlých duchov. Drak zlatej farby podporuje hlavne bohatstvo a dostatok. Mince ochraňujú financie, prinášajú blahobyt a šťastie

Umiestnenie

Sošku draka doporučujeme umiestniť v obývačke alebo na váš pracovný stôl, ale pozitívne bude pôsobiť kdekoľvek v dome. Vyhnite sa len častiam domu s nižšou energetickou hladinou ako je kúpelňa, záchod a garáž.

Drak by mal byť umiestnený maximálne vo výške vašich očí. Nedávajte ho vyššie ani naopak príliš nízko. Umiestnenie na zemi je považované za prejav neúcty voči symbolu.

V dome by nemalo byť viac ako päť drakov. Rátajú sa všetky spodobnenia drakov, či už sošky, obrázky, talizmany atď.

Drak umiestnený na Vašom pracovnom stole alebo niekde na  pracovisku podporí rozvoj Vašej kariéry, prinesie úspechy v práci a ochráni pred zákernou konkurenciou.

Rodinnú harmóniu, svornosť a pokoj v dome chráni drak umiestnený v blízkosti hlavného vchodu alebo v obývacej izbe.

Čo sa týka svetových strán, drakovi prináleží jednoznačne východ, kde pôsobí najsilnejšie. Môžete ho prípadne položiť do Vašich priaznivých smerov podľa kua čísla a podľa oblastí, ktoré chcete posilniť. Svoje kua číslo a vhodné smery si vypočítate v našom kua kaukulátore.

Obsah balenia

Balenie obsahuje samotný symbol v papierovej krabičke + stručný návod na jeho umiestnenie.


Kam ďalej?

Ďalšie produkty z kategorie - Zvieratá